Facebook

FischerHaus staví rodinné domy s láskou

Firmeni filosofie "Stavět s láskou"

Když se dva mají rádi, brzy přijde na řadu i dům…nebo sen o něm. Takoví už jsme. Páry si přejí děti a sní o vlastním rodinném domě. Lásku nepřehlédnete. Láska je mocný stavitel. Láska je kreativní. Láska chce tvořit….realizovat se, řekli by filosofové. Krátce řečeno: Láska staví. Zpočátku vzdušné zámky, později rodinné domy a páry s vlastními ideami si staví svoje vlastní: domy FischerHaus.

Tak je to míněno, „Stavět s láskou“. FischerHaus je tu pro stavebníky, kteří mají vlastní představy.

My říkáme raději páry – co stavět chtějí než jen stavebníci, protože většinou jsou na jeden projekt vždy dva. (Což se přirozeně projeví i v množství představ.)

To znamená, že FischerHaus není žádný obchodní dům, ve kterém se rodinné domy prodávají jako na běžícím pásu vyráběná konfekce. Jen…,že by se naši stavitelé zamilovali do jednoho z našich vzorových domů. Ačkoliv i pak je nepravděpodobné, že by ve finále skutečně chtěli stavět přesnou kopii domu vzorového, protože u FischerHaus nejprve položíme otázku:  „Přej si něco!“, shromáždi nápady, vylož sny. Tak se začíná a na konci je pak dům, který vzešel z představy a přání našeho páru – co stavět chtěl.
A tak se stalo, že jsme opravdu ještě nikdy nestavěli jeden dům dvakrát. Existuje více než 12.500 domů FischerHaus, ale nenajdete dva stejné.

No tak, jste připraveni? Cítíte, že konečně nadešel čas? Vlastní dům společně s člověkem, kterého máte rádi? Jste pár? Pak nechte lásce volný průběh, kreativní a podnikavý. Nechte nás „Stavět s láskou.“

 

 

Přesvědčte se sami, podívejte se na náš krátký film:

 

 

FischerHaus GmbH & Co. KG
Rathausplatz 4-6
92439 Bodenwöhr
Tel. +49 9434 950-0
Fax +49 9434 950-101
E-Mail: info@fischerhaus.de
© Copyright 2018 FischerHaus GmbH & Co. KG
Pro spolupracovníky
Impressum
Mapa stránek
Kontakt
Ochrana osobních údajů