Facebook

Neomezeně nezávislý

Realizace rodinného domu v konceptu FischerHaus +PLUS s nulovým nákladem na cenu energií namísto domu nízkoenergetického při  zachování stejných nákladů na financování rozpočtu realizace jako u domu nízkoenergetického…

 

◊ Osobní vlastnictví namísto bydlení v pronájmu

◊ Individualita

◊ Jistota

◊ Nulové náklady na energie

◊ Nezávislost

◊ Zabezpečení na stáří

 

Přesně podle tohoto mota jsme pro vás vyprojektovali dva dispoziční návrhy rodinného domu s vynikajícím poměrem ceny a užitné plochy. 

Realizace rodinného domu GENERATION Family v konceptu FischerHaus +PLUS s nulovým nákladem na cenu energií namísto domu nízkoenergetického při  zachování stejných nákladů na financování rozpočtu realizace jako u domu nízkoenergetického… Rodinný dům Generation Family nabízí mnoho místa pro vás i vaši rodinu. A vy se můžete konečně odstěhovat z nájemního bytu a investovat do vaší vlastní budoucnosti.

Bližší informace u našich obchodních zástupců.

 

Realizace rodinného domu JASMIN Family v konceptu FischerHaus +PLUS s nulovým nákladem na cenu energií namísto domu nízkoenergetického při  zachování stejných nákladů na financování rozpočtu realizace jako u domu nízkoenergetického ... Rodinný dům Jasmin Family nabízí útulný a prostorný domov. Na zhruba 150 m2 se můžete vy i vaše rodina díle rozvíjet. 

 

Bližší informace u našich obchodních zástupců.

 

Všechny další potřebné informace obdržíte u našich obchodních zástupců.

FischerHaus GmbH & Co. KG
Rathausplatz 4-6
92439 Bodenwöhr
Tel. +49 9434 950-0
Fax +49 9434 950-101
E-Mail: info@fischerhaus.de
© Copyright 2018 FischerHaus GmbH & Co. KG
Pro spolupracovníky
Impressum
Mapa stránek
Kontakt
Ochrana osobních údajů